Falez Vinç, 2006 yılında Oktay DURAK tarafından Antalya Akdeniz Sanayi sitesi merkezli firma olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bugün Falez Vinç ; 80 ton, 50 metreye kadar ulaşabilen kiralık hiyap vinçleri ve sepetli platform ile iş ortaklarına çözüm sunmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Bazı Bölgeler:KepezMuratpaşaKonyaaltıDöşemealtıAksuSerikManavgatAlanyaGazipaşaAksekiİbradıKemerKumlucaFinikeDemreKaşKorkuteliElmalıBurdurBucakIsparta

Falez Vinç ne yapar ?

Falez Vinç; inşaat hizmetleri, şehirlerde altyapı & üstyapı hizmetleri, tekne indirme & çıkarma operasyonları, elektrik ve enerji hizmetleri, konteyner yükleme & taşıma, tabela ve reklam organizasyonları gibi çeşitli dallarda müşterilerine çözüm odaklı işler yapar.

Tüm vinçlerimiz; K1 yetki belgesine sahip, periyodik bakımları tam ve eksiksiz olarak yapılmaktadır. Operatörlerimiz; deneyimli, eğitimli, sertifikalı, G sınıfı ehliyete sahip, alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Falez Vinç müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

Misyonumuz; deneyimli operatörlerimiz ve bakımlı vinçlerimiz ile %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak sektörde lider olmaktır.

Falez Vinç